Nowy rozkład lotów

Warsaw_Chopin_Airport_logo

Przedstawiciele lotniska im. Fryderyka Chopina poinformowali o nowym rozkładzie i kierunkach połączeń. W ofercie lotniska znajdziemy 83 trasy lotów aż do 40 różnych krajów. Pierwsze zmiany pojawią się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Kierunek Tokio

Najważniejszą zmianą w rozkładzie lotów jest pojawienie się nowego kierunku dostępnego dla podróżnych. Już od połowy stycznia przyszłego roku pojawią się bezpośrednie połączenia Warszawa- Tokio. Trzy razy w tygodniu na tej trasie będą latać Dreamlinery LOT-u. Ponad to przewoźnik proponuje nowe loty do: Zurychu, Erewania i Dusseldorfu. Na tym nie kończą się zmiany. W późniejszych miesiącach LOT zaoferuje swoim pasażerom także loty do Barcelony,Belgradu, Kiszyniowa, a także popularnego Zagrzebia.

Zmiany na Okęciu

Nie tylko lotnisko Chopina szykuje zmiany, także port na Okęciu zaoferuje nam nowe połączenia. Najpierw w drugiej połowie stycznia pojawią się nowe połączenia do Wenecji, następnie w marcu zaplanowane są loty do Aten i Lubljany. Inne linie lotnicze także poszerzają swoją ofertę, po za LOTEM nowe trasy proponują Wizzair (połączenia do Grenoble) oraz Air Baltic (loty do Popradu) już od 15 grudnia.

Skasowane loty

Nie tylko dodatkowe nowe połączenia pojawią się w raz ze zmianami w „siatce” połączeń, z powodu zmiany sezonu na zimowe zniknie parę popularnych „letnich” kierunków podróży. Zabraknie połączeń do Mediolanu, Madrytu i Burgas. Prawdopodobnie loty jednak powrócą na sezon wakacyjny.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.